Výšivka - kombinovaná technika

Výšivka - kombinovaná technika - vzory, ve kterých se propojuje křížková, korálková, stužková a plochá výšivka. Výšivky vytvořené kombinovanou technikou vypadají velice originálně a krásně. Korálky nebo stužky doplňují křížkovou výšivku, přidávají lesk a ušlechtilost, a tím vytváří neobyčejně originální, krásně lesklý konečný výsledek. 

Subcategories
Zobrazeno 1 – 24 z 227 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 227 položek

Najděte si něco pro sebe

Kombinovaná výšivka, to je ta, kterou charakterizují množství detailů, mulinek, korálků a stužek. Vytvářejí pocit, jakby vyšívané vzory nevypadaly nijak zvlášť, jako čerstvě namalované barvou. V nabídce máme něco pro milovníky krajinek, zátiší, květinových vzorů a zvířecích scenérii.

Ženská krása

Klenoty vždy přidávaly na kráse ženskému půvabu. Vděk sloučený s leskem přitahuje zrak, jak v reálném prostředí, tak i ve výšivce. Sloučením křížkové a korálkové výšivky dodává tanečnici baletu vzdušnost, dámě důstojnost a nevěstě lesk v tak výjimečném dnu. Šik a elegance, energie a jemnost, to vše je možné zachytit vyšíváním sad pro výšivku s postavami, s mulinkou a korálky.

Uklidňující lesk

Vyšívání vzorů na tkanině je už samo o sobě uklidňující, a zvlášť, když vyšíváme svůj oblíbený květinový vzor. Úžasný výsledek, který získáte, jestliže sloučíte výšivku mulikami a to s korálkovou výšivku. A tak růži pokryje korálkový přízemní mrazík, a na květu jiřiny si odpočine motýl s barevnými lesklými křidélky. Nebo kytička z lučních kvítí, a to v sadě s potiskem, mulinkou a králky, na nás přenese louku pestrých barev vesnických květů. Podívejte se na další šablony pro vyšívání a uvolněte se při kombinované výšivce.

Máme čas

Vždy je dobrý čas na to, abychom si vytvořili vlastní hodiny. Obrázky na vyšívání, na které se kouká i několikrát denně, to je skvělý nápad a dobrá investice vlastního času. Zpříjemněte si sobě a svým blízkým každý okamžik dne a noci, vyšijte si hodiny. Vzory s magnolii, s pavím pérem nebo motýli plus ozdobné ručičky a stylově dobraný rám, přidá nadčasový charakter každému interiéru.

Skvělé sloučení

Jehly pro výšivku a barevná mulinka, jestlipak to není vyšívací rodinka? Korálky Preciosa s jehlou pro jejich šití, to je první krok pro tvůrčí život. Vzor na vyšívací přáníčka a sváteční ozdoby, jsou skvělým nápadem na báječné svátky. Vyberte si vzory pro vyšívání na plátně a zpříjemněte si každé odpoledne.