×

Plakát - Barevná dívka - 29,7x42 cm

Plakát o rozměrech 29,7 x 42 cm (A3) vytištěný na vysoce kvalitním saténovém papíře 160 g/m2. Plakát je zasílán v kartonové tubě, který chrání tisk a chrání ho před poškozením během přepravy. Plakát je zasílán bez rámu. Plakáty lze zarámovat do rámů, antirámů nebo dřevěných věšáků.

Číst více Ukaž méně
136 Kč (s DPH)
Číslo:
0260-PLA3
Výrobce :
Rozměr v cm
29,7 x 42
Témata
postavy
Styl
boho
moderní
Rozložení
Jednotlivé
Oblíbené0
Náklady na dopravu


Česká Republika


Česká Pošta - 99 Kč (Za dobírku ne účtujeme)

UPS - Kurýr - 116 Kč (Za dobírku účtujeme + 30 Kč)

Zasilkovna - 89  (Za dobírku účtujeme + 15 Kč)

PPL - 119  (Za dobírku účtujeme + 15 Kč)

Adresa pro vrácení zboží
Česká Republika
Olza Logistic - [MEGAT - Dariusz Branny]
Karvinská 1897
73701 Český TěšínSlovensko

UPS - Kurýr - 5,95

Slovenská Pošta - 4,80

Zasilkovna - 4,51

Adresa pre vrátenie tovaru:
Olza Logistic - [MEGAT - Dariusz Branny]
Súľov 45
01352 Súľov - HradnáDoprava zdarma je při objednávkách nad 2100,00 Kč / 150

Při převzetí zásilky, prosíme o kontrolu balení v přítomností kurýra. V případě, že je balení poškozeno a tím pádem je poškozený i obsah zásilky, je třeba sepsat s kurýrem protokol o škodě. Toto prohlášení je potřeba pro vyřízení reklamace u dopravce.

Popis

Nabízíme široký výběr plakátů tištěných na vysoce kvalitním papíře, které jsou ideální pro všechny milovníky umění a designu! 

S plakáty můžete snadno a levně zaplnit prázdná místa na stěnách každé místnosti. Najdete zde plakáty ideální do ložnice, kuchyně, dětského pokoje i obývacího pokoje. Stačí malá grafika a může proměnit Váš interiér a zútulnit ho. 

Mějte přehled o všech trendech a novinkách v tématu interiérového designu. Plakáty můžete snadno měnit, kdykoli se vám zachce. V naší nabídce najdete širokou nabídku tištěné grafiky - od abstrakcí po krajiny, od minimalistických vzorů po moderní grafiku. Každý si zde najde něco pro sebe.

Plakát si můžete zarámovat do rámu, antirámu nebo zavěsit pomocí magnetických věšáčků, případně jej můžete nalepit přímo na stěnu nebo dveře.

Obrázky jsou pouze ilustrační. Barvy po vytištěni se mohou mírně lišit od barev zobrazených na monitoru.

Číst více Ukaž méně
Podívejte se také
RA-A3B
227 Kč (s DPH)
Vysoce kvalitní rám pro zarámování plakátu, vyrobený z hliníku s velmi úzkými elegantními rámečky 0,6 cm. Sada obsahuje rám, plexi, HDF desku a háčků pro svisle nebo vodorovné zavěšení. Plexisklo má antireflexní...
RA-A3C
227 Kč (s DPH)
Vysoce kvalitní rám pro zarámování plakátu, vyrobený z hliníku s velmi úzkými elegantními rámečky 0,6 cm. Sada obsahuje rám, plexi, HDF desku a háčků pro svisle nebo vodorovné zavěšení. Plexisklo má antireflexní...
ANT-RA-A3
81 Kč (s DPH)
Antirám pro vystavení plakátů, výtiků nebo fotografií. Součásti balení je: bezpečné plexisklo o tloušťce cca 1 mm, zadní desky z HDF, upevňovací klipy a háčky, které umožňují zavěšení ve svislé nebo vodorovné poloze....
0292-PLA3
136 Kč (s DPH)
Plakát o rozměrech 29,7 x 42 cm (A3) vytištěný na vysoce kvalitním saténovém papíře 160 g/m2. Plakát je zasílán v kartonové tubě, který chrání tisk a chrání ho před poškozením během přepravy. Plakát je zasílán bez...

Menu

Menu

Home

Zaregistrujte si účet zdarma, a můžete ukládat oblíbené výrobky.

Sign in