Sada pro malování podle čísel - Barevný lev II

CZ PA03

Malování podle čísel - Sada obsahuje: speciální plátno s natištěnými a číslovanými poli, natáhnuté na dřevěný rám; sada velice kvalitních, nejedovatých akrylových barev s čísly (barvy můžou být trošku jiné než jsou na fotkách); 3 nylonové štětečky o různých tloušťkách; kontrolní arch, který pomůže správně namalovat obraz.

Rozměr v cm50 x 40
Počet barev16
Hmotnost0,9

Doba realizace 3-7 pracovních dnů (produkty "Na objednávku" 10-30 dnů)

Přidat na seznam přání

Viz náklady na dopravu

Cena s DPH a bez nákladů na dopravu

594 Kč

Upozornění: poslední kus skladem!

Share:

Sada pro malování podle čísel - Barevný lev II to je sada pro Vás! Nezáleží, jestli právě začínáte svoje malířské dobrodružství nebo už nějaký ten čas malujete. Malované obrazy podle čísel ještě nikdy nebyly tak jednoduché, příjemné a efektivní, a navíc za velice přijatelnou cenu. 

Obrázky na malování obsahují vhodně sestavené příslušenství, které usnadňuje plán práce, a tak se Sada pro malování podle čísel - Barevný lev II stává čistým potěšením. 

Malované obrázky umožňuji i začínajícímu malíři, vytvořit jedinečné dílo. Obrázky pro samostatné malování podle čísel pro děti i dospělé nadchnou každého. Již teď můžou začít malování na plátno podle čísel mistrovská a díla velkých umělců můžou být Vaše. Sami se můžete stát nejlepším malířem ve svém domě a pro své přátele.