×

Nová série balerín pro vyšívání

Posted on26.06.2024 31
Oblíbené0

Udělejte si radost nejnovější sérií s baletkami za skvělou cenu!



Jedinečná příležitost!

Abychom vám zpříjemnili začátek léta, máme pro Vás jednu vyšívací sadu s růžovou balerínou, kterou, si můžete koupit za výhodnou cenu 99 Kč. Akce potrvá jen několik dní, takže se vyplatí si pospíšit!

K akční sadě si navíc můžete pořídit elegantní, stylový rámeček se slevou 20%.

KUPTE SI SADU A RÁMEČEK ZA AKČNÍ CENU

Co takhle nápad na dárek?

Taková roztomilá malá vyšívací sada je skvělým nápadem na dárek. Můžete také vyšít a zarámovat jeden obrázek nebo celou sérii a darovat ji někomu blízkému. Určitě vykouzlí úsměv na tváři a obdarovanému udělá radost.



Proč máme rádi baletky?

Baletky jsou symbolem půvabu a elegance. Jejich pohyby jsou plynulé, harmonické a okouzlující. Tanec baletek často vypráví zajímavý příběh a vyjadřuje nejrůznější emoce. Diváci sledující baletní představení tak mají příležitost získat hlubší pochopení a prožitek z představení. Pro mnoho lidí, zejména pro děti, jsou baletky inspirací. Představují sen být součástí něčeho krásného a zároveň uměleckého.





Mohou být baletky moderní?

Baletky předvádějí kouzelné pohyby, které dojímají každého, kdo se na ně podívá.  I my bychom rádi ukázali jejich krásný, pomíjivý svět, ale jiným způsobem. Proto jsme vytvořili novou sérii pro křížkovou výšivku se třemi baletkami - modrou, růžovou a zelenou. Každá z nich zobrazuje jinou baletní postavu a každá je zcela jedinečná. Dohromady tvoří neuvěřitelně inspirující trojici. Naše nejnovější série byla vytvořena pro všechny, kdo mají rádi malé, rychle vyšívané vzory. Zjednodušená silueta a barva patrná pouze na šatech podtrhuje moderní styl a bude se skvěle hodit jako dekorace do každého interiéru.





Kde koupit jiné vzory s baletkami?

V našem internetovém obchodě najdete mnoho vzorů s různými postavami. Naše nejnovější série s baletkami je jen částí bohaté kolekce vzorů Coricamo.

PODÍVEJTE SE NA SADY VÝŠIVEK S POSTAVAMI

Baletky a balet jako umělecká forma nabízejí divákům jedinečnou kombinaci estetiky, emocí a kultury, a proto jsou tak ceněné a obdivované. S našimi vzory je můžete obdivovat každý den.


Menu

Menu

Home

Zaregistrujte si účet zdarma, a můžete ukládat oblíbené výrobky.

Sign in