×

Jak vyzdobit dřevěné věšáky pro výšivku?

Posted on31.08.2020 218
Oblíbené0

Jak vyzdobit dřevěné věšáky pro výšivku?

Nové vzory věšáků pro výšivku, díky kterým budou Vaše výšivky ještě krásnější

Díky velkému zájmu o naše věšáky, jsme rozšířili nabídku o dva nové tvary, a to hvězdy 25 cm a listu 30 cm.

Vzor s hvězdou se bude hodit pro vánoční výšivky, a vzor s listem potěší všechny, kteří rádi vyšívají květiny, zvířata, krajinky a zátiší.drewniane wieszaczki do haftu


Jak vymalovat věšáky pro výšivky bezbarevným lakem?

Věšáky jsou vyrobeny z dřevěné lepenky a právě takové přirozené dřevo se krásně vyjímá spolu s výšivkou. Je možné je namalovat bezbarevnou barvou nebo lakem na dřevo, a tak je chráněno před znečištěním a je odolnější proti zlámaní. Navíc, díky tomu dřevo trošku ztmavne a bude se krásně lesknout, a takové věšáky nám vydrží mnoho let.
Jak vymalovat věšáky pro výšivku barvami?

Jestli chceme doladit barvu věšáku s barvou výšivky nebo chceme, aby všechny byly v té samé barvě, tak je můžeme jednoduše vymalovat. Nejlepší na to jsou akrylové barvy (rychleschnoucí a voděodolné) nebo olejové (pomalu schnoucí a rozpustné při užití vhodného rozpouštědla). Aby se věšák nepřilepil na povrch, na kterém ho malujeme, tak si ho položíme na nějakou fólii. Na malování použijeme plochý štěteček nebo malý váleček. Nezapomeneme o vymalování stran věšáku. Po vyschnutí barvy se vyplatí ještě zabezpečit bezbarevným lakem.

Jak vymalovat věšáky pro výšivku barvami ve spreji?

Skvělým způsobem je také použití rychleschnoucí akrylové barvy ve spreji. Stačí pár krát nastříkat a věšák je hotový. Na výběr je celá paleta barev od nejmodernějších barev, jako šedá, stříbrná nebo zlatá. Metalické barvy se budou výborně hodit pro sváteční vzory a speciální příležitosti. 

Jak vymalovat věšáky pro výšivku vzory?

Kromě vymalování na jednotlivou barvu je možné vytvořit na věšáku zajímavý vzor, který je tematický doladěn s výšivkou. Zajímavou kombinaci získáme, když věšák namalujeme na jednu barvu a druhou barvou děláme houbičkou vzorky, a vzniká efekt vintage.

Jak vyzdobit věšáky pro výšivku technikou decoupage?

Více zkušení můžou vyzkoušet svoje síly a vyzdobit věšák nalepením papírového ubrousku na celou jeho plochu. Technika decoupage umožňuje bezpočet možností na výzdobu např. vzor na sváteční přání se bude skvělé hodit do kuchyně.Více informací, jak upevnit výšivku na věšáku se dovíte na našem blogu zde

VÍCE INFORMACI


Kde si můžete koupit sadu pro křížkovou výšivku?

Samozřejmě na našem internetovém obchodě. Podívejte se, jaké sady pro výšivku nabízí obchod Coricamo. Jestli už zvládáte tuto techniku vyšívání, pak si vyberte nějaké velké obrázky. Pro začátečníky máme malé vzory pro vyšívání. Náš internetový obchod určitě zaručí, že si najdete u nás svoji vysněnou sadu pro vyšívání, díky ní se stanete mistrem této krásné techniky.

Sady pro křížkovou výšivku můžete si koupit tady:

PODÍVEJTE SE NA SADY PRO KŘÍŽKOVOU VÝŠIVKU

Menu

Menu

Home

Zaregistrujte si účet zdarma, a můžete ukládat oblíbené výrobky.

Sign in