Nové číslo Malování jehlou, 3/2019 již v prodeji!

Časopisy 02-04-2019
Nové číslo Malování jehlou, 3/2019 již v prodeji!

Nechte se inspirovat nenovějším číslem Malování Jehlou 3/2019

Nejnovější číslo je plné inspiraci pro různé životní příležitosti - od všedního nadšení nad jarní florou a faunou, až po výjimečné slavnostní chvíle s rodinou

... to vše jen za 6,27 Kč za jeden vzor!

Již 18. dubna 2019 vás zveme do novinových stáncích.

Koupíte v novinových stáncích

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU


JARO V ROZPUKU

Tulipány kouzli svým vděkem a paletou barev, a květinové dveře nás zvou do tajemného světa, plného samých dobrých myšlenek.

ZAJÍMAVÁ ZVÍŘATA

Ptáček potěší milovníky krajkových sérii, a panter se právě chytá na lov. Při použití černé kanavy dodáme trochu tajemna.

SVATEBNÍ VZPOMÍNKY

Vlastnoručně vyšitý dárek zajisté potěší každý mladý pár. Přiložená abeceda usnadní vytvoření svatebního nápisu, díky kterému si všichni zapamatuji tento důležitý den.

SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ

Svaté příjímání je důležitým dnem v životě dítěte. Tento duchovní prožitek v něm zůstane dlouho, jestliže obdrží krásnou vzpomínku s datem svatého přijímání a přáním.

PŘÁNIČKA A ZELENÝ DRAČÍK

Přáníčko se srdíčkem můžete darovat při každé příležitosti. Zelená stužka je symbolem naděje, a zelený dračík se určitě bude líbít naším nejmenším.

UBROUSEK S MAGNOLII

Jak udržet krásu, tak nádherných květu, jak magnolie? Nejlepší bude zvěčnit je na ubrousku. Potom s námi budou po celý rok.

© 2019 Coricamo | All rights reserved | Design by PRESTAPREMIUM